Sobota, 28 listopada 2020 - Jakuba, Stefana, Romy

Zapowiedzi

Kino Fenomen otwarte w sieci!

Poniedziałek, 16 listopada 2020

Pomimo chwilowego zamknięcia kin w całym kraju - "Fenomen" pozostaje otwarty dzięki przeniesieniu oferty programowej na na platformę www.mojeekino.pl. Funkcjonuje tam wirtualna sala Kina Fenomen, otwarta 24 godziny / 7 dni w tygodniu. Gorąco zachęcamy do oglądania zamieszczonych tam filmów - a kupując bilet i zaznaczając podczas płatności kino "Fenomen" - wspieracie Państwo kino w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w WDK

Wtorek, 3 listopada 2020

Wojewódzki Dom Kultury imienia J. Piłsudskiego w Kielcach serdecznie zaprasza mieszkańców na uroczyste obchody Święta Niepodległości.

„Szarlatan” w Kinie Fenomen

Środa, 28 października 2020

W ramach Widnokręgu Dobrego Kina, Kino Fenomen zaprasza na pokaz najnowszego filmu w reżyserii uznanej na całym świecie, polskiej reżyserki Agnieszki Holland.

„Tony Halik. Tu byłem” w Kinie Fenomen.

Środa, 28 października 2020

W ramach Widnokręgu Dobrego Kina, Kino Fenomen zaprasza na premierowy pokaz dokumentu „Tony Halik. Tu byłem” w reżyserii Marcina Borchardta. Tony Halik to człowiek legenda, którego przygodami można obdzielić kilku Indiana Jonesów. Znany większości Polaków z kultowych już dzisiaj programów przyrodniczych podróżnik, słynął ze swojego gawędziarstwa. Czy to co opowiadał to prawda czy tylko piękna fikcja?

„Noc żywych trupów” w Kinie Fenomen

Wtorek, 27 października 2020

W ramach „wieczoru Grozy” Kino Fenomen sięga po klasykę horroru i zaprasza państwa na seans legendarnego obrazu „Noc żywych trupów” Georga A. Romero. To film, który zapoczątkował w światowej kinematografii całkiem nowy trend i gatunek horroru. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika filmów z dreszczykiem.

17. Europejski Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY I JA w Kinie Fenomen

Wtorek, 27 października 2020

W dniach 4-5 listopada (środa, czwartek) o godz. 16:00 w Kinie Fenomen odbędą się pokazy filmów konkursowych z 17. Europejskiego Festiwalu Filmowego INTEGRACJA TY I JA, jedynego w Europie festiwalu filmowego, który porusza tematykę niepełnosprawności. W repertuarze są produkcje dokumentalne, fabularne i amatorskie z całego świata. Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się równocześnie w 16 polskich miastach!

„I znowu zgrzeszyliśmy, Dobry Boże!”- w Kinie Fenomen

Wtorek, 27 października 2020

Kino Fenomen zaprasza na kolejny seans w ramach cyklu „Akademia Filmowa 60+”. Tym razem na ekranie zobaczymy francuską komedię w reżyserii Phillipe’a de Chauverona’a- „I znowu zgrzeszyliśmy, Dobry Boże!”

Fenomen Sports Evening

Piątek, 23 października 2020

Zapraszamy na niesamowity wieczór filmowy, inaugurujący nowy cykl kina Fenomen, poświęcony dokumentom sportowym. Naszymi gośćmi będą: biegacz ekstremalny - Robert Celiński i reżyser filmowy - Adrian Dmoch. Podczas spotkania zobaczycie filmowe produkcje obydwu Panów: „RunCamino" i „Chasing the Breath".

„Ema” w Kinie Fenomen

Piątek, 23 października 2020

W ramach Widnokręgu Dobrego Kina, Kino Fenomen zaprasza na najlepszy film na końcówkę upalnego lata. Pokazywana w konkursie głównym festiwalu w Wenecji „Ema" Pabla Larraína ("Jackie", Srebrny Niedźwiedź za „El Club") to filmowy rollercoaster z magnetyczną Marianą Di Girolamo i Gaelem Garcíą Bernalem w rolach głównych.

„Arab Blues” w Kinie Fenomen

Piątek, 23 października 2020

W ramach cyklu Widnokrąg Dobrego Kina, Kino Fenomen zaprasza na seans komediodramatu „Arab Blues” w reżyserii Manele Labidi. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej? Komedia „Arab Blues" przypomina, że powroty w rodzinne strony nie zawsze bywają łatwe. Tak jest w przypadku wychowanej we Francji Selmy, która postanawia wrócić do Tunezji, aby otworzyć gabinet psychoanalityczny. Na miejscu okazuje się jednak, że nie tylko nikt tam na nią nie czeka, ale jej zawód i styl życia nawet najbliższym krewnym wydają się cokolwiek podejrzane.

Znamy zwycięzców Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina 2020

Festiwal zorganizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach w tym roku, z uwagi na pandemię i...

Nowy mieszkaniec Kielc - Zdworzec

Zdworzec mierzy 50 cm i został wyrzeźbiony z gliny. Powstał w Instytucie Dizajnu w Kielcach. Już...

9. Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych

Starachowicki Park Kultury zachęca do udziału w 9. Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Piosenek...

XI Festiwal Piosenki "Jędrzejówka"

Hufiec ZHP Kielce zaprasza XI Festiwal Piosenki "Jędrzejówka" 2020, który odbędzie się online.

"Koncert na miarę czasów" w WDK

Koncert pieśni patriotycznych i wojskowych w wykonaniu Marszałkowskiej Orkiestry Dętej pod batutą...

Komunikat WDK

Komunikat
W związku z zakwalifikowaniem przez Ministerstwo Zdrowia powiatu kieleckiego i...

Unikatowe karty pocztowe Polskiego Białego Krzyża w Kielcach

Pod koniec 1920 r. na fali wiktorii w Bitwie Warszawskiej Wydawnictwo Kieleckiego Koła Białego...

Ach, Świętokrzyskie czaruje 2020

Znamy już zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Ach, Świętokrzyskie czaruje" 2020.

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 45 169 889
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności