Niedziela, 17 października 2021 - Antonii, Ignacego, Wiktora

BMK Świętokrzyskie

Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - Świętokrzyskie

Poniedziałek, 11 października 2021

W miniony piątek 8 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się spotkanie z grantobiorcami podsumowujące projekty realizowane w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - Świętokrzyskie".

BMK 2021: warsztat ewaluacyjno-diagnostyczny dla tegorocznych grantobiorców

Środa, 22 września 2021

22 września odbył się warsztat ewaluacyjno-diagnostyczny dla grantobiorców – realizatorów projektów w tegorocznej edycji programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie, sfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury i współfinansowanego ze środków województwa świętokrzyskiego. Operatorem programu od sześciu lat jest Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach.

BMK 2021: kolejne atrakcje dla uczestników projektu "Wspinaczkowy szlak zdobywców"

Czwartek, 26 sierpnia 2021

25 sierpnia realizowany był kolejny etap projektu "Wspinaczkowy szlak zdobywców".

Uczestnicy projektu "Wspinaczkowy szlak zdobywców" zwiedzili Kadzielnię

Czwartek, 26 sierpnia 2021

Trasa turystyczna o długości 130 metrów, wiodąca przez połączone trzy jaskinie: Jaskinię Odkrywców, Szczelinę i Prochownię, i podniebna trasa widokowa "Tyrolka na Kadzielni" to atrakcje przygotowane dla uczestników projektu "Wspinaczkowy szlak zdobywców", które zrealizowano 25 sierpnia.

Projekt "Od kultury do natury" – warsztaty w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021

20 sierpnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyły się dwuczęściowe warsztaty. Odsłona pierwsza poświęcona była czerpaniu papieru, w ramach drugiej odbyły się zajęcia papierniczo-graficzne.

BMK 2021: warsztaty dla dzieci i młodzieży realizowane w ramach projektu "Od kultury do natury"

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021

20 sierpnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyły się dwuczęściowe warsztaty. Odsłona pierwsza poświęcona była czerpaniu papieru, w ramach drugiej odbyły się zajęcia papierniczo-graficzne.

BMK 2021: CKiS w Chęcinach realizuje projekt „Wspinaczkowy szlak zdobywców”

Piątek, 20 sierpnia 2021

19 sierpnia w ramach projektu „Wspinaczkowy szlak zdobywców”, którego beneficjentem jest Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach, na ściance wspinaczkowej w Stokówce położonej w Skibach i wchodzącej w skład Geoparku Świętokrzyskiego odbyły się zajęcia wspinaczkowe.

Projekt „Wspinaczkowy szlak zdobywców” – zajęcia wspinaczkowe w Stokówce

Piątek, 20 sierpnia 2021

19 sierpnia w ramach projektu „Wspinaczkowy szlak zdobywców”, którego beneficjentem jest Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach, na ściance wspinaczkowej w Stokówce położonej w Skibach i wchodzącej w skład Geoparku Świętokrzyskiego odbyły się zajęcia wspinaczkowe.

Spotkanie z grantobiorcami projektu Bardzo Młoda Kultura 2021

Piątek, 2 lipca 2021

1 lipca w Sali Portretowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyło się spotkanie z tegorocznymi grantobiorcami projektu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie, realizowanego przez WDK w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura i współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie.

Rozstrzygnięto II etap konkursu regrantingowego. BMK 2021. Świętokrzyskie

Środa, 9 czerwca 2021

Dokonano oceny projektów zgłoszonych do II etapu konkursu na działanie współorganizowane w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Świętokrzyskie, realizowanego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019–2021, współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie. Więcej informacji na str. www.wdkkielce.pl

Rozstrzygnięto I etap konkursu - Bardzo Młoda Kultura 2019–2021

Piątek, 14 maja 2021

Komisja po zapoznaniu się z 22 projektami zgłoszonymi do I etapu konkursu, wybrała projekty, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021.

Warsztaty on-line projektu Bardzo Młoda Kultura 2021

Niedziela, 25 kwietnia 2021

W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w dniach 23, 24 i 25 2021 roku odbyły się warsztaty dla uczestników projektu Bardzo Młoda Kultura 2021.

Podsumowanie roku. Bardzo Młoda Kultura 2020. Świętokrzyskie

Czwartek, 29 października 2020

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zakończył działania związane z realizacją programu Bardzo Młoda Kultura w 2020 roku. Zostało zrealizowanych 12 projektów, których działania odbywały się na terenie województwa świętokrzyskiego. Głównym zadaniem programu jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej, poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach również w przyszłym roku będzie realizatorem tychże działań na terenie woj. świętokrzyskiego.

Bardzo Młoda Kultura 2020. Świętokrzyskie

Poniedziałek, 12 października 2020

9 września 2020 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie. Wzięli w nim udział grantobiorcy, którzy w tym roku realizowali zwycięskie projekty.

O relacjach i uważności w edukacji kulturowej i co z tego wynika

Czwartek, 8 października 2020

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Aleksandry Drzazgi.

Warsztaty "Kim był Władysław Malecki?"

Poniedziałek, 21 września 2020

17 września odbyły się warsztaty zorganizowane w ramach kolejnego projektu „Kim był Władysław Malecki?”. Spotkania odbyły się w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach. Na zajęciach uczestnicy zajmowali się opracowywaniem muralu związanego z Władysławem Maleckim, który powstanie na zakończenie projektu. Warsztat przeprowadzono w ramach zadań realizowanych z programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”, współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie.

Spotkania z kulturą z czterech stron świata

Czwartek, 17 września 2020

15 września odbyły się kolejne spotkania w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie w ramach projektu „Spotkania z kulturą z czterech stron świata”. Projekt ten jest realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021” i współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie. Zajęcia poprowadził profesjonalista Michael Jones. Uczestnicy poznali podstawy gry na afrykańskich bębnach.

"Zainteresowanie - słowo, akcja, teatr"

Wtorek, 15 września 2020

Warsztat poprowadził Lech Sulimierski - wieloletni pracownik Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Warsztat zrealizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021" realizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie.

Warsztaty teatralne z Ewą Lubacz

Wtorek, 15 września 2020

Ewa Lubacz - od kilkunastu lat prowadzi warsztaty i lekcje teatralne. Na co dzień pracuje w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. W tym filmiku podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami w zakresie pracy z dziećmi. Warsztat zrealizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021" realizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie.

Spotkanie informacyjne z grantobiorcami projektu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie.

Piątek, 7 sierpnia 2020

Wczoraj w sali kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyło się spotkanie informacyjne z grantobiorcami projektu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie. Wybór zwycięskich projektów poprzedzony był cyklem warsztatów online.

1...2

Konferencja „Jak powstawały Kielce? Nowe badania i nowe perspektywy”

W czwartek i piątek (14 i 15 października) odbędzie się w Kielcach konferencja naukowa pt. „Jak...

Święto gęsiny w Tokarni

Muzeum Wsi Kieleckiej zaprasza w najbliższą niedzielę 17 października do Parku Etnograficznego w...

Wojewódzkie obchody DEN

Wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się dziś w Wojewódzkim Domu...

Senior Show – utalentowani artyści 60+ już w najbliższą niedzielę wystąpią w WDK

17 października o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach wystąpią...

Grupa "Teraz My" w WDK

Zapraszamy na filmową relację z koncertu uczestników "Grupy Teraz My", która wystąpiła w...

MODERNIZM CZY MODERNIZACJA odcinek VI

W dwudziestoleciu międzywojennym Radom należał do województwa kieleckiego. Był to czas wielkich...

Do 3 października można nadsyłać zgłoszenia na konkurs wokalny "Pińczów Jazz Sunrise"

Niecałe dwa tygodnie pozostało na zgłoszenia do konkursu wokalnego "Pińczów Jazz Sunrise"....

Świętokrzyskie nie hejtuje

W ramach kampanii wojewody świętokrzyskiego #świętokrzyskieNIEhejtuje w Wojewódzkim Domu Kultury...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 49 954 229
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności