Poniedziałek, 9 grudnia 2019 - Anety, Leokadii, Wiesława

Zespoły

VIII Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek I Piosenek Świątecznych „Kolęda Płynie Z Wysokości…”

Czwartek, 5 grudnia 2019

Od 9 do 11 stycznia 2020 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbywać się będą przesłuchania do VIII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Kolęda Płynie Z Wysokości…”. Dzień później, w niedziele 12 stycznia w Kościele Garnizonowym w Kielcach odbędzie się koncert laureatów i rozdanie nagród oraz wyróżnień.

XI edycja „Senior Show” za nami

Poniedziałek, 25 listopada 2019

W niedzielę, 24 listopada o godzinie 17.00 w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyło się jedenaste spotkanie z cyklu SENIOR SHOW. Wydarzenie skierowane jest do środowiska 60 + z województwa świętokrzyskiego. Podczas cyklicznych spotkań, seniorzy prezentują swoje zamiłowania do śpiewu, poezji, muzyki, sztuki teatralnej, wokalu, monodramu, piosenki, kabaretu itp.

Jubileuszowa X edycja „Senior Show” w WDK

Czwartek, 19 września 2019

W niedziele, 29 września o godzinie 17.00 w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się jubileuszowa dziesiąta edycja SENIOR SHOW. Wydarzenie honorowym patronatem objęli wicepremier minister kultury i dziedzictwa narodowego, profesor Piotr Gliński i marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

IX edycja Senior Show za nami

Poniedziałek, 16 września 2019

W minioną niedzielę 15 września odbyła się kolejna, dziewiąta już edycja Senior Show. Podczas spotkania środowiska 60+ na scenie zadebiutowało kolejne grono uczestników. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowali się m.in. Małgorzata Siemieniec, Barbara Zawodnik, Zofia Dulęba, Marian Kwiecień, Zygmunt Wiśniewski oraz chór Złote Lata.

Carlos Johnson & HooDoo Band w Pałacyku Zielińskiego

Środa, 12 czerwca 2019

Pałacyk Zielińskiego zaprasza na wyjątkowy koncert w polsko- amerykańskim składzie. Carlos Johnson & HooDoo Band zaprezentują blues’a najwyższych lotów.

„Event dla Kielc” z okazji… święta Kielc

Środa, 5 czerwca 2019

22 czerwca w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach z okazji Dnia Kielc odbędzie się impreza pn. „Event dla Kielc”. Widzowie zobaczą m.in. pokazy tańca, pokazy mody, występy artystyczne, pokaz filmowy i wiele innych atrakcji, które zakończy wspólna potańcówka przed WDK.

VII edycja „Senior Show” w WDK

Środa, 5 czerwca 2019

29 czerwca o godzinie 17.00 w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się już siódme spotkanie z zainaugurowanego niedawno cyklu SENIOR SHOW. Jedna z najnowszych propozycji WDK skierowana jest do środowiska 60 + z województwa świętokrzyskiego. Podczas cyklicznych spotkań, seniorzy prezentują swoje zamiłowania do śpiewu, poezji, muzyki, sztuki teatralnej, wokalu, monodramu, piosenki, kabaretu itp.

VI edycja Senior Show za nami

Wtorek, 28 maja 2019

W minioną sobotę 25 maja odbyła się kolejna, szósta już edycja Senior Show. Podczas spotkania środowiska 60+, które odbywało się w aurze obchodzonego 26 maja Dnia Matki, na scenie zadebiutowało kolejne grono uczestników. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowali się m.in. Małgorzata Siemieniec, Zofia Dulęba, Marianna Węgierek, Krzysztof Sokołowski, Zygmunt Wiśniewski, Krzysztof Kis oraz chór Złote Lata.

Wielki Koncert Charytatywny dla Tomka Lewickiego

Środa, 15 maja 2019

W piątek, 17 maja o godzinie 17.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny dla Tomka Lewickiego. Podczas koncertu przeprowadzane będą licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na kosztowną rehabilitację.

V edycja Senior Show za nami

Wtorek, 30 kwietnia 2019

W minioną sobotę 27 kwietnia odbyła się kolejna, piąta edycja Senior Show. Podczas blisko trzygodzinnego spotkania środowiska 60+ przed zgromadzoną publicznością zaprezentowali się m.in. Chór Nowina, Formacja Tańca Ludowego Zygmunta Wiśniewskiego, Jadwiga Papierkowska, Jadwiga Betka. Swoje recitale zaprezentowali również Małgorzata Siemieniec, Zofia Dulęba oraz Krzysztof Kis.

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj do baśniowa postać, znana na całym świecie. W Anglii jest nazywany Father...

Barbórka

Barbórka (dawna pisownia Barburka) to tradycyjne święto górnicze, obchodzone w Polsce 4 grudnia,...

XI Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej rozstrzygnięty!

W piątek, 29 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach poznaliśmy laureatów XI...

W przestrzeni

Od 6 grudnia w Bibliotece Uniwersyteckiej można oglądać wystawę prac Lucyny Gozdek "W przestrzeni".

45 lat zespołu Wołosatki - koncert jubileuszowy

Relacja filmowa z jubileuszowego koncertu z okazji 45 - lecia działalności artystycznej zespołu...

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj do baśniowa postać, znana na całym świecie. W Anglii jest nazywany Father...

Barbórka

Barbórka (dawna pisownia Barburka) to tradycyjne święto górnicze, obchodzone w Polsce 4 grudnia,...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 38 973 192
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności