Czwartek, 21 czerwca 2018 - Alicji, Alojzego, Rudolfa

Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego A A A

Poniedziałek, 13 października 2014 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego
Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
ul. Ściegiennego 2
25-033 Kielce
e-mail: pik@wdk-kielce.pl
Kierownik:
Augustyna Nowacka - (41) 3655150
nowacka@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/22797-augustyna-nowacka.html

Zastępca kierownika:
Krzysztof Herod - (41) 3655151
k.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/2054-krzysztof-herod.html

Redakcja:
Edyta Ruszkowska - (41) 3655155
e.ruszkowska@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/1211-edyta-ruszkowska.html
Krzysztof Irski - (41) 365-51-72
k.irski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/krzysztof-irski.html
Łukasz Kopczyński - (41) 365-51-73
l.kopczynski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/lukasz-kopczynski.html
Michał Łagowski- (41) 365-51-73
m.lagowski@wdk-kielce.pl

E-learning:
Agnieszka Markiton - (41) 3655156
a.markiton@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/132-agnieszka-markiton.html

Studio:
Małgorzata Chmiel - (41) 3655157
m.chmiel@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/23673-malgorzata-chmiel.html
Damian Więch - (41) 3655157
d.wiech@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/27970-damian-wiech.html
Michał Herod - (41) 3655153
m.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/28115-michal-herod.html

"Rewanż" z medalami na Mistrzostwach Europy World Artistic Dance Federation

W miniony weekend tj. 15-17 czerwca, sześćdziesięcioosobowa ekipa tancerzy ze Studia Tańca i...

Recykling na miarę

14 czerwca 2018 r. w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyła się finałowa...

Jak wam się podoba

„Jak wam się podoba” jest jedną z najczęściej wystawianych sztuk Szekspira. Jest może najbardziej...

Znamy zwycięzców II edycji konkursu „Recykling na miarę”

14 czerwca w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyła się finałowa gala II...

Zaproszenie na XII Spotkanie Integracyjne Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych - Masłów 2018

W czerwcu mija 27. rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Kielcach i uroczystej mszy...

Wystawa fotografii na 20-lecie

W ramach uroczystych obchodów 20-lecia województwa świętokrzyskiego w sali lustrzanej...

Pogrzeb płk. Mieczysława Heroda

Na cmentarzu komunalnym w Krakowie-Grębałowie pożegnaliśmy wczoraj płk. Mieczysława Heroda –...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 30 752 765
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności