Niedziela, 30 kwietnia 2017 - Balladyny, Lilli, Mariana

Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego A A A

Poniedziałek, 13 października 2014 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego
Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
ul. Ściegiennego 2
25-033 Kielce
e-mail: pik@wdk-kielce.pl
Kierownik:
Augustyna Nowacka - (41) 3655150
nowacka@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/22797-augustyna-nowacka.html

Zastępca kierownika:
Krzysztof Herod - (41) 3655151
k.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/2054-krzysztof-herod.html

Redakcja:
Edyta Ruszkowska - (41) 3655155
e.ruszkowska@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/1211-edyta-ruszkowska.html
Krzysztof Irski - (41) 365-51-72
k.irski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/krzysztof-irski.html
Łukasz Kopczyński - (41) 365-51-73
l.kopczynski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/lukasz-kopczynski.html
Michał Łagowski- (41) 365-51-73
m.lagowski@wdk-kielce.pl

E-learning:
Agnieszka Markiton - (41) 3655156
a.markiton@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/132-agnieszka-markiton.html

Studio:
Małgorzata Chmiel - (41) 3655157
m.chmiel@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/23673-malgorzata-chmiel.html
Damian Więch - (41) 3655157
d.wiech@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/27970-damian-wiech.html
Michał Herod - (41) 3655153
m.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/28115-michal-herod.html

Zwycięzcy III Konkursu Teatrów Tańca

W tegorocznym Konkursie Teatrów Tańca wzięło udział 16 spektakli. To już trzecia edycja konkursu,...

Międzynarodowy Dzień Tańca

Międzynarodowy Dzień Tańca, który przypada na 29 kwietnia, to wielkie święto wszystkich tancerzy...

Teatr Plastyczny SEN z szansą na Scyzoryka!

W czwartek rozpoczęło się głosowanie w tegorocznej edycji Scyzoryków w kategorii „Teatr”. Szansę...

Ławeczka Andrzeja Koziei

"Ławeczka Andrzeja Koziei" - to społeczna inicjatywa przyjaciół Andrzeja, którzy w ten sposób...

Malujemy pisanki

Ze Świętami Wielkanocnymi od wieków związana jest tradycja zdobienia jajek. Najstarsze pisanki -...

Zwycięzcy III Konkursu Teatrów Tańca

W tegorocznym Konkursie Teatrów Tańca wzięło udział 16 spektakli. To już trzecia edycja konkursu,...

Międzynarodowy Dzień Tańca

Międzynarodowy Dzień Tańca, który przypada na 29 kwietnia, to wielkie święto wszystkich tancerzy...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 23 783 743
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności