Poniedziałek, 18 grudnia 2017 - Bogusława, Gracjana, Laury

Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego A A A

Poniedziałek, 13 października 2014 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego
Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
ul. Ściegiennego 2
25-033 Kielce
e-mail: pik@wdk-kielce.pl
Kierownik:
Augustyna Nowacka - (41) 3655150
nowacka@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/22797-augustyna-nowacka.html

Zastępca kierownika:
Krzysztof Herod - (41) 3655151
k.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/2054-krzysztof-herod.html

Redakcja:
Edyta Ruszkowska - (41) 3655155
e.ruszkowska@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/1211-edyta-ruszkowska.html
Krzysztof Irski - (41) 365-51-72
k.irski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/krzysztof-irski.html
Łukasz Kopczyński - (41) 365-51-73
l.kopczynski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/lukasz-kopczynski.html
Michał Łagowski- (41) 365-51-73
m.lagowski@wdk-kielce.pl

E-learning:
Agnieszka Markiton - (41) 3655156
a.markiton@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/132-agnieszka-markiton.html

Studio:
Małgorzata Chmiel - (41) 3655157
m.chmiel@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/23673-malgorzata-chmiel.html
Damian Więch - (41) 3655157
d.wiech@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/27970-damian-wiech.html
Michał Herod - (41) 3655153
m.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/28115-michal-herod.html

Tradycja choinki

Tradycja choinki narodziła się w 1521 roku w Alzacji, w mieście Selestat na francusko-niemieckim...

„Piosnka o Belinie”

Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich zaprasza miłośników...

Spektakl "1946"

W sobotę w kieleckim Teatrze im. S. Żeromskiego będzie można zobaczyć prapremierę sztuki "1946"....

Udana inauguracja Międzynarodowych Targów Rękodzieła Artystycznego

W miniony weekend w dniach 9-10 grudnia w Targach Kielce odbyły się pierwsze Międzynarodowe Targi...

Tradycja choinki

Tradycja choinki narodziła się w 1521 roku w Alzacji, w mieście Selestat na francusko-niemieckim...

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj do baśniowa postać, znana na całym świecie. W Anglii jest nazywany Father...

Barbórka

Barbórka (dawna pisownia Barburka) to tradycyjne święto górnicze, obchodzone w Polsce 4 grudnia,...

Festiwal H. Morysa i A. Litwina w WDK

W niedzielę, 19 listopada poznaliśmy laureatów Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 27 680 479
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności