Wtorek, 14 sierpnia 2018 - Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego A A A

Poniedziałek, 13 października 2014 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Portal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego
Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
ul. Ściegiennego 2
25-033 Kielce
e-mail: pik@wdk-kielce.pl
Kierownik:
Augustyna Nowacka - (41) 3655150
nowacka@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/22797-augustyna-nowacka.html

Zastępca kierownika:
Krzysztof Herod - (41) 3655151
k.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/2054-krzysztof-herod.html

Redakcja:
Edyta Ruszkowska - (41) 3655155
e.ruszkowska@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/1211-edyta-ruszkowska.html
Krzysztof Irski - (41) 365-51-72
k.irski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/krzysztof-irski.html
Łukasz Kopczyński - (41) 365-51-73
l.kopczynski@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/lukasz-kopczynski.html
Michał Łagowski- (41) 365-51-73
m.lagowski@wdk-kielce.pl

E-learning:
Agnieszka Markiton - (41) 3655156
a.markiton@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/132-agnieszka-markiton.html

Studio:
Małgorzata Chmiel - (41) 3655157
m.chmiel@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/23673-malgorzata-chmiel.html
Damian Więch - (41) 3655157
d.wiech@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/27970-damian-wiech.html
Michał Herod - (41) 3655153
m.herod@wdk-kielce.pl
www.pik.kielce.pl/o-nas/ludzie/28115-michal-herod.html

Rocznica Bitwy Warszawskiej

Na przedpolach Warszawy w dniach 13-15 sierpnia 1920 roku rozegrała się decydująca batalia wojny...

Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego obchodzone jest 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w...

Premiera opery ludowej "Idyliada"

"Idyliada" to opera ludowa według pomysłu Krzysztofa Wrony w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca...

Inauguracja Akademii Artystycznej Żory Korolyova

W Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego otwarta zostanie Akademia Arte...

Rocznica Bitwy Warszawskiej

Na przedpolach Warszawy w dniach 13-15 sierpnia 1920 roku rozegrała się decydująca batalia wojny...

Zlot pasjonatów fotografii

18 i 19 sierpnia w Centrum Nauki Leonardo da Vinci odbędzie się zlot pasjonatów fotografii....

Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego obchodzone jest 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w...

Koncert dla Irmy

W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się koncert charytatywny dla Irmy Sumary,...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 31 570 695
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności