Piątek, 1 czerwca 2012
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga zaprasza na drugi Koncert Laureatów XIX Ogólnoszkolnego Konkursu Wykonawczego Państwowej Szkoły Muzycznej im. L. Różyckiego w Kielcach. W koncercie wystąpią Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej, Marek Głowacki (dyrygent), Artur Jaroń (słowo wiążące) oraz laureaci dziewiętnastej edycji Ogólnoszkolnego Konkursu Wykonawczego organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Kielcach. Koncert odbędzie się w piątek, 6 czerwca, o godz. 18.00 w Sali Koncertowej przy ul. Żeromskiego 12.
Środa, 30 maja 2012
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga zaprasza na Koncert Laureatów XIX Ogólnoszkolnego Konkursu Wykonawczego Państwowej Szkoły Muzycznej im. L. Różyckiego w Kielcach. Koncert odbędzie się w piątek, 1 czerwca, o godz. 19.00 w Sali Koncertowej przy ul. Żeromskiego 12.
Poniedziałek, 7 maja 2012
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert renomowanej skrzypaczki Beaty Halskiej Le Monnier. Na koncert zapraszamy w piątek, 11 maja o godz. 19.00 do sali koncertowej. Bilety w cenach - normalny 26 zł, ulgowy 22 zł - do nabycia w kasie filharmonii, w godz. od 9.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.
Piątek, 4 maja 2012
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na recital fortepianowy artystki, która koncertowała na wielu światowych scenach - Joanny Trzeciak. Wtorek, 8 maja, godz. 18.30. Bilety w cenach - normalny 16 zł, ulgowy 14 zł – do nabycia w kasie filharmonii, w godz. od 9.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.
Piątek, 20 kwietnia 2012
Filharmonia Świętokrzyska zaprasza o godzinie 18.30 na spotkanie z Krzesimirem Dębskim i projekcję filmu "Było sobie miasteczko" w reżyserii Tadeusza Arciucha i Macieja Wojciechowskiego.