Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

Krzesimir Dębski w Kielcach A A A

Piątek, 20 kwietnia 2012 Autor: Edyta Ruszkowska
Filharmonia Świętokrzyska zaprasza o godzinie 18.30 na spotkanie z Krzesimirem Dębskim i projekcję filmu "Było sobie miasteczko" w reżyserii Tadeusza Arciucha i Macieja Wojciechowskiego.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 408 849
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności