Czwartek, 13 września 2012
godz. 18.30, Sala Kameralna LAUREACI IX KONKURSU MUZYKI XX I XXI WIEKU DLA MŁODYCH WYKONAWCÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ 2012 MAGDALENA MARTA NĘDZI flet PRZEMYSŁAW WOJCIECHOWSKI akordeon KATARZYNA HAJDUK-KONIECZNA fortepian TOMASZ JANUCHTA akompaniament W programie utwory: T. TAKEMITSU, M. GÓRECKIEGO, I. CLARKE’A, S. GUBAIDULINY, A. PIAZZOLLI, J. CAGE’A, P. BOULEZA, D. PRZYBYLSKIEGO Podczas tegorocznego konkursu jury w składzie: Andrzej Kosowski (przewodniczący), Jacek Rogala, Dagna Sadkowska i Anna Dorota Władyczka, postanowiło uhonorować nagrodą pozaregulaminową – koncertem w Filharmonii Świętokrzyskiej – troje laureatów.
Środa, 29 sierpnia 2012
Filharmonia Świętokrzyska wraz z Akademią Athanor zapraszają na poplenerową wystawę fotograficzną „Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego”. Zapraszamy do Filharmonii Świętokrzyskiej przy ul. Żeromskiego 12. Wystawa będzie czynna do 30 września.
Środa, 29 sierpnia 2012
Filharmonia Świętokrzyska wraz z Akademią Athanor organizują poplenerową wystawę fotograficzną „Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego”. Na wernisaż zapraszamy w piątek, 31 sierpnia, o godz. 18.00 do Filharmonii Świętokrzyskiej przy ul. Żeromskiego 12.
Wtorek, 21 sierpnia 2012
Liryczne, nastrojowe piosenki z repertuaru Anny German wzruszą nie tylko wielbicieli "Białego Anioła". FILHARMONIA ŚWIĘTOKRZYSKA zaprasza o godz. 19.00 (dziedziniec Filharmonii Świętokrzyskiej).
Poniedziałek, 16 lipca 2012
Na film "Niczego nie żałuję", którego bohaterką jest Edith Piaf zaprasza o godzinie 19.00 Filharmonia Świętokrzyska.