Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga zaprasza na Koncert Laureatów XIX Ogólnoszkolnego Konkursu Wykonawczego Państwowej Szkoły Muzycznej im. L. Różyckiego w Kielcach. Koncert odbędzie się w piątek, 1 czerwca, o godz. 19.00 w Sali Koncertowej przy ul. Żeromskiego 12.