Filharmonia Świętokrzyska wraz z Akademią Athanor organizują poplenerową wystawę fotograficzną „Rebis - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego”. Na wernisaż zapraszamy w piątek, 31 sierpnia, o godz. 18.00 do Filharmonii Świętokrzyskiej przy ul. Żeromskiego 12.