Sobota, 23 marca 2019 - Feliksa, Konrada, Zbysławy

Mikołajkowa Internetowa Aukcja prac Plastycznych A A A

Czwartek, 29 listopada 2018 Autor: Agnieszka Markiton
Aukcja prac Plastycznych podopiecznych Świętokrzyskiego Klubu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
Więcej informacji:
Katarzyna Kowalewska-Szmit
telefon 41 365 51 36

ZDJĘCIA

EWA BIELAT, AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 30x40, CENA: 50 zł, REZERWACJA
ŁUKASZ KŁYS, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 30x40, CENA: 50 zł, REZERWACJA
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 50x60, CENA: 100 zł, REZERWACJA
ŁUKASZ KŁYS, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 50x60, CENA: 60 zł
BEATA BAKALARZ, TECHNIKA: TEMPERA/ PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 50x50, CENA: 100 zł
DAMIAN ŁUKAWSKI, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
EWA BIELAT, OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 80 zł, REZERWACJA
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 100 zł
EWA BIELAT, TEMPERA/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50,  CENA: 80 zł, REZERWACJA
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 80 zł SPRZEDANE
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: TEMPERA/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
ANNA STARZ, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł, REZERWACJA
PRZEMEK IWAN, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
BEATA BAKALARZ, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 50 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 40x60, CENA: 50 zł
ANNA STARZ, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 40 zł
PRZEMEK IWAN, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 40 zł
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 70x80, CENA: 150 zł
BEATA BAKALARZ, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 70x80, CENA: 150 zł, REZERWACJA

Topienie marzanny

Moja pasja - fotografia

XIII Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim oraz VI w Języku Niemieckim

Nabór do Konkursu o stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na rok 2019/II

Topienie marzanny

Koncert "Do Gwiazd" pamięci Bronka Opałki

Do Gwiazd

III Koncert charytatywny DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 34 995 440
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności