Poniedziałek, 10 grudnia 2018 - Danieli, Bohdana, Julii

Mikołajkowa Internetowa Aukcja prac Plastycznych A A A

Czwartek, 29 listopada 2018 Autor: Agnieszka Markiton
Aukcja prac Plastycznych podopiecznych Świętokrzyskiego Klubu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
Więcej informacji:
Katarzyna Kowalewska-Szmit
telefon 41 365 51 36

ZDJĘCIA

EWA BIELAT, AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 30x40, CENA: 50 zł, REZERWACJA
ŁUKASZ KŁYS, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 30x40, CENA: 50 zł, REZERWACJA
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 50x60, CENA: 100 zł, REZERWACJA
ŁUKASZ KŁYS, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 50x60, CENA: 60 zł
BEATA BAKALARZ, TECHNIKA: TEMPERA/ PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 50x50, CENA: 100 zł
DAMIAN ŁUKAWSKI, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
EWA BIELAT, OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 80 zł, REZERWACJA
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 100 zł
EWA BIELAT, TEMPERA/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50,  CENA: 80 zł, REZERWACJA
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 80 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: TEMPERA/PŁÓTNO, FORMAT: 40x50, CENA: 50 zł
ANNA STARZ, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł, REZERWACJA
PRZEMEK IWAN, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
BEATA BAKALARZ, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 50 zł
ANNA MATYSEK, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 60 zł
SABINA CZERNIC, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 40x60, CENA: 50 zł
ANNA STARZ, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 40 zł
PRZEMEK IWAN, TECHNIKA: AKRYL/KARTON, FORMAT: 50x70, CENA: 40 zł
PAWEŁ KARPOL, TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO, FORMAT: 70x80, CENA: 150 zł
BEATA BAKALARZ, TECHNIKA: AKRYL/PŁÓTNO, FORMAT: 70x80, CENA: 150 zł, REZERWACJA

Z Marszałkiem przy kominku

15 lat Muzeum Pamiątek Regionalnych w Jagodnem

O ikonach i cerkiewnym śpiewie z Michałem Płoskim

Święto tanga

"Przed Tarantino był Sulimierski" czyli pierwsze aktorskie doświadczenia Rafała Zawieruchy

Rekord Polski w kategorii Największa mozaika z tekstyliów został pobity

Grudniowy Salon Rękodzieła Artystycznego 2018

Benefis Janusza Głogowskiego

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 33 508 998
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności