Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Polska - moja ojczyzna A A A

Wtorek, 9 listopada 2021 Autor: Agnieszka Markiton
9 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się finał III Konkursu Piosenki Patriotycznej "Polska - moja ojczyzna". Jego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach. W koncercie finałowym wystąpiło 9 uczestników. Konkurs zorganizowany był z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

ZDJĘCIA

Fot. Tadeusz Buczyński
Fot. Tadeusz Buczyński
Fot. Tadeusz Buczyński
Fot. Tadeusz Buczyński
Fot. Tadeusz Buczyński
Fot. Tadeusz Buczyński
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 441 863
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności