Czwartek, 11 czerwca 2026 - Barnaby, Benedykta, Flory

Polska dziękuje. Biało-czerwone piosenki A A A

Piątek, 16 sierpnia 2024 Autor: Agnieszka Markiton
14 sierpnia na wewnętrznym dziedzińcu Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbył się koncert "Polska dziękuje. Biało - czerwone piosenki".

O oprawę muzyczną zadbał Chór Garnizonowy Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach pod dyrekcją Edyty Bobryk i Przyjaciele: Sylwia Ziółkowska, Andrzej Wiśniewski, Filip Jurkiewicz, a także Młodzieżowy Zespół Wokalny „Wonderland”.

Wśród zaproszonych gości znalazła się Renata Janik Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. Obecni byli również przedstawiciele służb mundurowych i kombatantów.

Licznie zgromadzoną publiczność powitała w imieniu WDK p.o. dyrektora Magdalena Fogiel-Litwinek.

Wydarzenie poprowadziła Ewa Lubacz.

Źródło: WDK

ZDJĘCIA

Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Fot. Zdzisław Łakomiec
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 149 688
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności