Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Koncert PO LECIE A A A

Wtorek, 27 września 2022 Autor: Agnieszka Markiton
W sobotę 24 września przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach odbył się koncert „Po lecie”, w którym wystąpili: grupa „Góralska Hora”, zespół „Jędrusie”, Zespół Pieśni i Tańca „Kielce”
oraz Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.
Koncertowi towarzyszył kiermasz produktów regionalnych przygotowany przez koła gospodyń wiejskich.

ZDJĘCIA

Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Fot. Tomasz Joseph Bracichowicz
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 438 124
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności