Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Bo my lubimy śpiewanie A A A

Czwartek, 28 października 2021 Autor: Agnieszka Markiton
W ramach Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska, 28 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, odbył się koncert „Bo my lubimy śpiewanie”, w którym wzięło udział 10 chórów reprezentujących województwo świętokrzyskie. Jest to ogólnopolski program rozwoju chórów szkolnych działających pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ZDJĘCIA

Fot. Agnieszka Markiton
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 443 153
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności