Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Ecce Homo nagrodzony A A A

Wtorek, 1 grudnia 2015 Autor: Edyta Ruszkowska
Kielecki Teatr Ecce Homo wrócił z XVII Festiwalu Teatrów Niezależnych "Garderoba Białołęka" z trzema nagrodami.
Na XVII Festiwalu Teatrów Niezależnych "Garderoba Białołęki" kielecki teatr otrzymał trzy nagrody za spektakl "Vattene" w reżyserii Marcina Bortkiewicza: wyróżnienie za spektakl od Loży Teatrów Białołęckich oraz wyróżnienie aktorskie dla Anny Winiarskiej i drugą nagrodę za spektakl od jury festiwalu.

Białołęcki Ośrodek Kultury już po raz siedemnasty był organizatorem Festiwalu Teatrów Niezależnych "Garderoba Białołęki", który prezentujące najciekawszy wybór twórczości teatrów niezależnych, studenckich, nieinstytucjonalnych i niezawodowych.  Jest to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń artystycznych i jednocześnie wielkie święto miłośników teatru. Festiwal Teatrów Niezależnych "Garderoba Białołęka" przeszedł drogę od lokalnego konkursu do jednej z bardziej prestiżowych imprez teatru nieprofesjonalnego.

Źródło: Teatr Ecce Homo
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 439 802
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności