Poniedziałek, 13 lipca 2015Autor: Edyta Ruszkowska
Teatr Ecce Homo wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Studenckich i po raz czwarty wrócił do Kielc z nagrodą. Aktorzy zaprezentowali spektakl "Vattene" w reżyserii Marcina Bortkiewicza.
Teatr Ecce Homo podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Studenckich, który odbył się w Warszawie za spektakl "Vattene" otrzymał pierwszą nagrodę. Wyróżnieniem aktorskim została nagrodzona Anna Winiarska za charyzmę sceniczną.