Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Dofinansowanie dla "Kubusia" A A A

Wtorek, 8 marca 2016 Autor: Edyta Ruszkowska
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach otrzymał z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowanie na dwa projekty z zakresu edukacji kulturalnej. Łączna kwota uzyskanej dotacji wynosi 97 000 zł.
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje w ramach Programu Edukacja – priorytet 1 - Edukacja kulturalna. Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach otrzymał dofinansowanie na II Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!, ale także kontynuację programu TEATR, MAMA, TATA i JA.  Strategicznym celem programu „Edukacja” jest rozwijanie ekspresji twórczej i kreatywności społeczeństwa oraz wspieranie wydarzeń artystycznych adresowanych do dzieci i młodzieży.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 474 871
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności