Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Nagroda dla Marty Ścisłowicz A A A

Czwartek, 10 kwietnia 2014 Autor: Edyta Ruszkowska
Marta Ścisłowicz zdobyła tytuł najlepszej aktorki za rolę w spektaklu "Caryca Katarzyna" w reżyserii Wiktora Rubina. Premiera spektaklu odbyła się w Teatrze im. S. Żeromskiego rok temu.
Marta Ścisłowicz zdobyła tytuł dla najlepszej aktorki na XX Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi. To już druga nagroda dla bydgoskiej aktorki za rolę w kieleckim spektaklu. Wcześniej Marta Ścisłowicz otrzymała tytuł najlepszej aktorki przyznanej przez zagraniczne jury 6. Międzynarodowego Festiwalu Boska Komedia.

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 385 965
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności