Marta Ścisłowicz zdobyła tytuł dla najlepszej aktorki na XX Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi. To już druga nagroda dla bydgoskiej aktorki za rolę w kieleckim spektaklu. Wcześniej Marta Ścisłowicz otrzymała tytuł najlepszej aktorki przyznanej przez zagraniczne jury 6. Międzynarodowego Festiwalu Boska Komedia.












