Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Spektakl "Autorki" A A A

Poniedziałek, 27 czerwca 2016 Autor: Łukasz Kopczyński
Studio Teatralne "LS", działające przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach podczas tegorocznych obchodów Święta Kielc zaprezentowało jednoaktówkę "Autorki" według Henryka Sienkiewicza. Wyreżyserowany przez Lecha Sulimierskiego spektakl z końca XIX wieku, zaprezentowany został 24 czerwca 2016 roku w Antykwariacie Naukowym im. Andrzeja Metzgera.

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 407 417
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności