Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Planeta Energii A A A

Poniedziałek, 8 maja 2017 Autor: Agnieszka Markiton
Ekipa „Planety Energii” wraz z mobilnym centrum nauki będzie gościć na placu Wolności 8 i 9 maja. Wizyta miasteczka to nagroda za realizację najciekawszych lekcji o prądzie w VII edycji „Planety Energii”. Laureatami tego ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego są uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego. To dzięki nim mieszkańcy Kielc będą mogli samodzielnie wyprodukować prąd elektryczny i uczestniczyć w ciekawych eksperymentach naukowych.

ZDJĘCIA

Planeta Energii - Fot. Agnieszka Markiton
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 434 867
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności