Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Koncert Wandy Johnson A A A

Poniedziałek, 12 października 2015 Autor: Agnieszka Markiton
Kolejny koncert z cyklu Kielce Rockują. Tym razem wystąpiła amerykańska wokalistka bluesowa Wanda Johnson. Zaprezentował się również zespół LIMIT Blues.

ZDJĘCIA

Wojtek Stachurski - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
LIMIT Blues - Fot. Agnieszka Markiton
Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Wanda Johnson - Fot. Agnieszka Markiton
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 385 930
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności