Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Koncert dla Irmy A A A

Piątek, 3 sierpnia 2018 Autor: Małgorzata Chmiel
W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się koncert charytatywny dla Irmy Sumary, podopiecznej Fundacji Możesz Więcej. Koncert odbędzie się również dzisiaj w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego. Wstęp wolny.

ZDJĘCIA

Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Koncert dla Irmy - Fot. Małgorzata Chmiel
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 393 334
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności