Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Gala "Solidarności" A A A

Poniedziałek, 7 września 2015 Autor: Małgorzata Chmiel
W Wojewódzkim Domu Kultury odbyła się gala związana z obchodami 35 – lecia Solidarności, na której zostały wręczone tytuły: "Zasłużony dla NSZZ Solidarność" oraz "Przyjaciel Solidarności".

ZDJĘCIA

Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Gala  - fot. Małgorzata Chmiel
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 393 495
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności