Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"Plus" w WDK A A A

Czwartek, 29 czerwca 2017 Autor: Małgorzata Chmiel
Dzieci i młodzież ze świetlicy Wspierająco - Integrującej "Plus" w Kielcach zwiedziły wystawę i zapoznały się z sylwetką Tadeusza Kościuszki. Zajęcia odbyły się w sali kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach w ramach akcji "Lato w Mieście".

ZDJĘCIA

Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 888
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności