Piątek, 5 grudnia 2025 - Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wydarzenia kulturalne

VIII Jarmark Świętokrzyski 2013

Piątek, 24 maja 2013

19 maja 2013 r., w zielonoświątkową niedzielę, na Świętym Krzyżu odbył się tradycyjny Jarmark Świętokrzyski.

Świętokrzyscy Latarnicy

Wtorek, 14 maja 2013

Relacja z konferencji "Cyfrowa pobudka pokolenia 50+" i Świętokrzyskiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej

3. Przegląd Filmów Edukacyjnych "Człowiek w poszukiwaniu wartości"

Poniedziałek, 6 maja 2013

Ośrodek Kultury "Ziemowit" - filia Domu Kultury "Zameczek' organizuje w dniach 27 do 29 maja 2013 r. III PRZEGLĄD FILMÓW EDUKACYJNYCH "CZŁOWIEK W POSZUKIWANIU WARTOŚCI".

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

Niedziela, 5 maja 2013

Kielce 2013

Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego w Kielcach

Wtorek, 30 kwietnia 2013

XXIV edycja warsztatów organizowanych przez Kielecki Teatr Tańca odbywa się w ramach XIII Festiwalu Tańca Kielce 2013

Koncert Przyjaciół Andrzeja Kaczmarka 2013

Środa, 24 kwietnia 2013

W piątą rocznicę śmierci Andrzeja Kaczmarka, autora, satyryka, współzałożyciela popularnego kabaretu „Pirania” – 24 marca 2013 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach spotkali się przyjaciele artysty, znajomi i miłośnicy Jego talentu.

Grand Prix XIX Ogólnopolskich Konfrontacji Zespołów Tanecznych Małogoszcz

Środa, 24 kwietnia 2013

Wręczenie Grand Prix dla Studia Tańca i Stylu "Rewnż" Tomasza Rowińskiego

Pojedynek na Głosy 2013

Wtorek, 23 kwietnia 2013

Pielęgnowanie kultury muzycznej, wyszukiwanie talentów i oswajanie młodych adeptów sztuki z występami przed publicznością to cele konkursu adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w województwie świętokrzyskim.

III KSCHŻ SZEMA - SŁUCHAJ

Czwartek, 11 kwietnia 2013

wykład profesora Pawła Śpiewaka.

IMPRO SHOW

Czwartek, 28 marca 2013

Impro show to cykl krótkich scen i gier aktorskich tworzonych na bieżąco, w oparciu o sugestie widowni. Każda gra ma własne zasady i „schemat działania”. Do schematu widownia dokłada brakujące elementy – postacie, które mają odegrać aktorzy; miejsce akcji lub pojedyncze kwestie. Nie jest to jednak cel sam w sobie. Impro to technika, która rozwija aktora, pozwala na szybkie zmiany emocji, postaci i ustalonych zachowań, dzięki niej rozwijamy swój warsztat. Wszystko dzieje się szybko, w olbrzymim i bezlitosnym dla wykonawcy tempie. Albo je załapiesz, albo giń! Grupa Teatralna Antyrama z Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach zaprasza na spektakle, nie tylko improwizowane.

31. Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina

W niedzielę, 23 listopada, w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbył się...

Atrakcje II Świętokrzyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kielcach

W najbliższy piątek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach rozpocznie się II Świętokrzyski Jarmark...

Debata pt. "Pamięć jako odpowiedzialność – dziedzictwo ocalałych"

11 grudnia w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu przy ul. Planty 7 w Kielcach odbędzie się...

Nowe nabytki archiwalne Delegatury IPN w Kielcach

3 grudnia (w środę) o godzinie 17.00 w Przystanku Historia na ul. Warszawskiej 5 w Kielcach...

„Przebojem przez 90 lat” – koncert jubileuszowy w WDK

W najbliższą sobotę, 15 listopada, o godzinie 18, w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury...

II Świętokrzyski Jarmark Bożonarodzeniowy

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zapraszają w...

Koncert jubileuszowy z okazji 90-lecia Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach (cz. 1)

15 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się koncert jubileuszowy, zorganizowany...

90-lecie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach

Jesienią 2025 r. mija 90. rocznica rozpoczęcia działalności Domu Wychowania Fizycznego i...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 72 312 581
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności