Niedziela, 26 lipca 2026 - Anny, Mirosławy, Joachima

Szklane naczynia A A A

Uczestnicy warsztatów samodzielnie wytną wymyślone przez siebie szklane elementy, które pomalują według własnego pomysłu. Powstałe kompozycje zostaną następnie wypalone w piecu do szkła, a po kolejnym wypale nabiorą kształtu miseczek czy talerzyków.
 
Warsztaty poprowadzi Kalina Bańka absolwentka Wydziału Szkła i Ceramiki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 roku uzyskała tytuł magistra z wyróżnieniem i od tego czasu jest asystentką w Pracowni Projektowania Szkła Architektonicznego i Pracowni Podstawowych Wzorców Witrażowych. W trakcie studiów otrzymała m.in. stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, stypendium Prezydenta Wrocławia i Dąbrowy Górniczej oraz stypendium Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Artystyczne działania Kaliny Bańki głównie balansują na granicy szkła, grafiki i malarstwa. Zrealizowała trzy indywidualne wystawy i uczestniczyła w licznych wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Laureatka konkursów krajowych i międzynarodowych w dziedzinie szkła, designu, grafiki i malarstwa.

Odpłatność za warsztaty wynosi 30 zł. Wpłaty dokonywane będą podczas warsztatów bezpośrednio u prowadzącej. Liczba miejsc jest ograniczona - 8. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 41 367 68 01 (pon.- pt. w godz. 8:00 - 16:00).

Źródło: ID
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 949 254
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności