Spotkanie odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 19.00 na dziedzińcu Institute of Design Kielce. Prowadzą je: Olga Grabiwoda, Paula Dulnik, Joanna Kurkiewicz. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie dowolnego, wybranego przez siebie dania i przyniesienia go na nasz designerski piknik.
Źródło: Institute of Design Kielce












