Ekspozycja prezentuje fotografie Janusza Buczkowskiego, Mieczysława Pasińskiego oraz uczestników warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Ośrodek Kultury „Ziemowit” w 2012 r.
Zapraszamy do „Galerii M” Ośrodka Kultury „Ziemowit” do 30 sierpnia. Wystawa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 15.00. Wstęp wolny.












