Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu. Spędzają czas w męskim gronie, aby uciec od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. W spektaklu zobaczymy przedstawione w dowcipny sposób, diametralnie różniące się od siebie światy – kobiet i mężczyzn.
Spektakl „Klub mężusiów” zostanie zaprezentowany kieleckiej publiczności 15 czerwca o godzinie 18.00 w Kieleckim Centrum Kultury.












