Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Klub mężusiów A A A

Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu. Spędzają czas w męskim gronie, aby uciec od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. W spektaklu zobaczymy przedstawione w dowcipny sposób, diametralnie różniące się od siebie światy – kobiet i mężczyzn.

Spektakl „Klub mężusiów” zostanie zaprezentowany kieleckiej publiczności 15 czerwca o godzinie 18.00 w Kieleckim Centrum Kultury.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 386 571
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności