Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Plener Malarsko-Fotograficzny w Sielpi A A A

Plener rozpocznie się 5 lipca o godz. 18.00, a zakończy 12 lipca o godz. 13.00. Powstałe prace utworzą poplenerową wystawę, którą będzie można oglądać w Galerii DeK Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Ekspozycji towarzyszyć będzie katalog prac.

Zgłoszenie do udziału w plenerze należy nadesłać do 31 maja na adres: Miejsko-Gminny Dom Kultury, ul. Mieszka I 4, 26-200 Końskie, z dopiskiem „Plener” lub na adres mailowy K1234a@interia.pl. Dodatkowych informacji dotyczących pleneru udziela instruktor Kamila Dobrowolska, tel. 602 300 913.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 392 949
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności