Poniedziałek, 19 maja 2025 - Celestyny, Iwony, Piotra

Monster Truck Show 2024 już niebawem w Kielcach! A A A

Czwartek, 13 czerwca 2024 Autor: Inga Pamuła
16 czerwca (w niedzielę) i 17 czerwca (w poniedziałek) o godzinie 19.00 na parkingach przy Suzuki Arena przy al. Legionów w Kielcach kielczanie będą mogli obejrzeć niezapomniane widowisko w wykonaniu najlepszych polskich kaskaderów filmowych. W programie m.in.: emocjonujące pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, przebijanie głową płonącej ściany (gdy kaskader stoi jednocześnie na masce BMW), jazda na bocznych kołach samochodem / quadem oraz jazda i demolka ogromnym monster truckiem z pokaźną V8.
Pan Rajmund, mistrz kaskaderstwa, zaprosi odważne panie na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach, aby udowodnić, że ekstremalna jazda nie jest przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. Podczas pokazu zostaną zaprezentowane jedyne w Polsce dragster i autorobot. Widzowie obejrzą także pokaz jazdy rowerem i monocyklem na linie na wysokości 3 metrów. Całkiem nowe monster trucki z pewnością wprawią w zachwyt każdego gościa tych wydarzeń.
 
Dla najmłodszych fanów, na zakończenie pokazu, organizatorzy zapewniają przejażdżkę monster truckiem za darmo.

Organizatorzy zapraszają:

Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina! 

Rozbrzmiewający ryk silników, widowiskowe kraksy i huczne okrzyki tłumu z pewnością zapadną Ci w pamięć! Dołącz do nas na tej niezwykłej imprezie na świeżym powietrzu, z muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi! Zarezerwuj swój czas i przygotuj się na niezapomniane wrażenia!


Bilety na to widowisko będzie można kupić bezpośrednio przed programem w kasach przygotowanych przez organizatorów. 
_______ 

Źródło: Piotr Iwaniukowicz, organizator Monster Truck Show 2024 

ZDJĘCIA

Fot.: Nadesłane przez organizatora

Spotkanie z Rafałem Olbińskim w Teatrze Żeromskiego

W najbliższy czwartek w Teatrze im. Stefana Żeromskiego odbędzie się spotkanie autorskie z...

Noc Muzeów w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach

17 maja o godz. 18.00 Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Związek Polskich Artystów Fotografików...

Noc Muzeów 2025 w Bazie Zbożowej

17 maja od godz. 16.00 w Bazie Zbożowej w Kielcach świętowana będzie Noc Muzeów. W programie:...

„Eviva l'arte”, czyli „Niech żyje sztuka”

Na pierwszy rzut oka to nowy lokal gastronomiczny na mapie Kielc przy placu Artystów. Tak...

Koncert patriotyczny „Matka matek płaczących”

W sobotę, 10 maja, o godzinie 18 w sali teatralnej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie...

"Dwór w ogniu! Szwedzi u bram Zamku Królewskiego!" – impreza rekonstrukcyjna w Chęcinach

W dniach 10–11 maja, w godz. 10.30–14.00, na terenie gminy Chęciny oraz Dworu Starostów...

Promocja książki „Ptaky” Ewy Hołody i Michała Lacha

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach zaprasza na promocję książki „Ptaky”...

Sandomierska Noc Muzeów

Jak co roku, Sandomierz przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów i zaprasza turystów do...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 68 231 291
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności