Czwartek, 18 czerwca 2026 - Elżbiety, Marka, Pauli

Koncert Małgorzaty Nakoniecznej w „Zameczku” A A A

Czwartek, 24 lipca 2025 Autor: Beata Kwieczko
W piątek, 25 lipca, o godzinie 20 na dziedzińcu Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach odbędzie się koncert Małgorzaty Nakoniecznej. Wokalistka zaśpiewa piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Małgorzata Nakonieczna jest absolwentką Wydziału Artystycznego w Instytucie Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wokalistka, aktorka dubbingowa, kompozytorka i autorka tekstów. Trener wokalny. Na co dzień tworzy w zespole Soulove oraz jest wokalistką w chórze Sound’n’Grace. Jako wokalistka oraz aktorka dubbingowa użycza swojego głosu największym studiom dubbingowym w Polsce takim jak: Iyuno Sdi, Sonica, Start International Polska, między innymi dla takich klientów jak: Disney, Netflix i Warner Bross. Współpracuje i występuję z gwiazdami polskiej sceny muzycznej jako backing vocal oraz trener wokalny.

Zdobyła wiele nagród na festiwalach i konkursach piosenki w kraju i poza jego granicami między innymi: Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w Białymstoku, im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, im. Jonasza Kofty w Warszawie, Konkursie Piosenek Jeremiego Przybory w Kutnie, Jerzego Wasowskiego w Warszawie, Ogólnopolskim Konkursie Piosenki AL LEGRO. TRIBUTE TO SZPILMAN. Została nagrodzona na Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie” w Bydgoszczy oraz na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, na którym również wyróżniono ją nagrodą specjalną RADIA RMF CLASSIC za interpretację z klasą. Nagrodę Grand Prix otrzymała też na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German oraz na Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Sopocie.

Jest również zdobywczynią głównej nagrody na XXXVIII Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” w Iławie oraz laureatką takich programów jak „Szansa na Sukces” i „Bitwa na Głosy”. Uczestniczyła też w 3. edycji „The Voice of Poland”.

Współpraca muzyczna: Orkiestra Grzegorza Urbana, Torres Brothers, Andrzej Piaseczny, Danuta Błażejczyk, Blue Cafe, Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Sokól oraz Kuba Badach.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.


Źródło: DK „Zameczek”

 

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 331 053
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności