Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i pedagogów kielecki teatr raz w miesiącu udostępnia scenę zespołom szkolnym, niezależnym grupom młodzieżowym czy po prostu osobom z pasją, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie profesjonalnego teatru przed szeroką publicznością.
21 października o godz. 18.00 zaprezentuje się koło teatralne „Dziewiątka” z Gimnazjum nr 9 w Kielcach ze spektaklem „Diabeł w komputerze” Agnieszki Stawowskiej. Wstęp wolny.
Sztuka porusza problemy społeczeństwa informacyjnego, a więc dotyczące nas wszystkich, ale młodych ludzi w szczególności. Młodzi aktorzy pokażą, jak „diabeł” wciąga nas w gry komputerowe, kusi do wchodzenia na niebezpieczne i nieznane strony podczas korzystania z laptopów, tabletów i telefonów komórkowych. Spektakl w dowcipny sposób przestrzega przed pokusami drzemiącymi w Internecie, pokazując jednocześnie jak należy się przed nimi bronić.
Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"
21 października o godz. 18.00 zaprezentuje się koło teatralne „Dziewiątka” z Gimnazjum nr 9 w Kielcach ze spektaklem „Diabeł w komputerze” Agnieszki Stawowskiej. Wstęp wolny.
Sztuka porusza problemy społeczeństwa informacyjnego, a więc dotyczące nas wszystkich, ale młodych ludzi w szczególności. Młodzi aktorzy pokażą, jak „diabeł” wciąga nas w gry komputerowe, kusi do wchodzenia na niebezpieczne i nieznane strony podczas korzystania z laptopów, tabletów i telefonów komórkowych. Spektakl w dowcipny sposób przestrzega przed pokusami drzemiącymi w Internecie, pokazując jednocześnie jak należy się przed nimi bronić.
Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"












