Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Diabeł w komputerze A A A

Poniedziałek, 17 października 2016 Autor: Edyta Ruszkowska
Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" zaprasza na pierwszy pokaz w ramach projektu „W szkole i na scenie”, który umożliwia prezentację na scenie teatru spektakli przygotowanych przez uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i pedagogów kielecki teatr raz w miesiącu udostępnia scenę zespołom szkolnym, niezależnym grupom młodzieżowym czy po prostu osobom z pasją, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie profesjonalnego teatru przed szeroką publicznością.

21 października o godz. 18.00 zaprezentuje się koło teatralne „Dziewiątka” z Gimnazjum nr 9 w Kielcach ze spektaklem „Diabeł w komputerze” Agnieszki Stawowskiej.
Wstęp wolny.

Sztuka porusza problemy społeczeństwa informacyjnego, a więc dotyczące nas wszystkich, ale młodych ludzi w szczególności. Młodzi aktorzy pokażą, jak „diabeł” wciąga nas w gry komputerowe, kusi do wchodzenia na niebezpieczne i nieznane strony podczas korzystania z laptopów, tabletów i telefonów komórkowych. Spektakl w dowcipny sposób przestrzega przed pokusami drzemiącymi w Internecie, pokazując jednocześnie jak należy się przed nimi bronić.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 471 075
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności