Projekt tworzy warunki do powstawania, utrwalania i odbudowy więzi społecznych. Od kwietnia do grudnia 2016 r. Teatr „Kubuś” stanie się miejscem spotkań rodzin z doświadczonymi animatorami: aktorami, plastykami, terapeutami, fotografikami. Łączny czas trwania warsztatów to 36 godzin. Zaproponowane przez Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" zajęcia będą nie tylko doskonałą zabawą, ale równocześnie będą łączyć w sobie elementy arteterapii z wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami. Uczestnicy wezmą udział w autorskich warsztatach aktorskich, muzycznych, wokalno-ruchowych, plastycznych, jak również będą mieli możliwość wspólnego obejrzenia spektakli teatralnych.
Projekt w kwocie 26 tysięcy złotych został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest kontynuacją programu "Teatr, Mama i Ja" realizowanego przez TLiA "Kubuś" w Kielcach w 2015 roku. W projekcie poza teatrem "Kubuś" uczestniczą: kieleckie Biuro Wystaw Artystycznych, Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach, Związek Polskich Artystów Fotografików (oddział kielecki) oraz Areszt Śledczy w Kielcach.
Projekt w kwocie 26 tysięcy złotych został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest kontynuacją programu "Teatr, Mama i Ja" realizowanego przez TLiA "Kubuś" w Kielcach w 2015 roku. W projekcie poza teatrem "Kubuś" uczestniczą: kieleckie Biuro Wystaw Artystycznych, Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach, Związek Polskich Artystów Fotografików (oddział kielecki) oraz Areszt Śledczy w Kielcach.












