Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Teatr bez Maski nagrodzony A A A

Poniedziałek, 16 maja 2016 Autor: Edyta Ruszkowska
Teatr bez Maski działający przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej otrzymał pierwsza nagrodę podczas Wojewódzkich Spotkań Amatorskich Zespołów Teatralnych "Teatralia 2016", które odbyły się w Stąporkowie. Teatr zaprezentował sztukę teatralną "Pełnia".
Teatr wystawia inscenizacje, spektakle teatralne oraz okolicznościowe przedstawienia. W ramach zajęć odbywają się ćwiczenia dykcyjne, korygujące wady wymowy i kształtujące wyobraźnię, jak pantomima, scenki samorodne, etiudy i drama. Grupa bierze udział w przeglądach teatralnych, konkursach i warsztatach teatralnych. Celem pracy z recytatorami jest pielęgnowanie piękna języka polskiego, znajdującego odbicie w poezji i literaturze.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 476 460
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności