Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Klub kawalerów A A A

Środa, 6 maja 2015 Autor: Edyta Ruszkowska
Teatr GroPe 423, który tworzą nauczyciele i pracownicy IV Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nr 23 w Kielcach zaprezentuje spektakl Michała Bałuckiego "Klub kawalerów". Przedstawienie obejrzymy w Białą Noc na scenie Teatru im. S. Żeromskiego.
Mieszczący się w jednej z krakowskich restauracji "Klub kawalerów" ma właśnie obchodzić dwudziestopięciolecie swojej działalności. Tworzy go grupa gentlemanów, którzy swój wolny czas wolą spędzać na grze w karty niż walce płci. Oto historia mężczyzn, którzy postanowili nigdy się nie żenić. A co, gdy na scenę wkroczą kobiety? Przekonamy się o tym oglądając sztukę Michała Bałuckiego "Klub kawalerów" na scenie Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. W role aktorów wcielą się nauczyciele i pracownicy IV Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 23 w Kielcach.

Zapraszamy 26 czerwca o godzinie 19.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 460 710
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności