Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na wieczór filmowy „Upiór w operze”. Koncert odbędzie się w piątek, 8 sierpnia, o godz. 18.30 w Sali Koncertowej FŚ. Będzie to projekcja musicalu w reżyserii Joela Schumachera z muzyką Andrew Lloyda Webbera. Słowo wstępne wygłosi Jarosław Skulski.