Wszystkich, którym bliska jest muzyka kompozytorów polskich, zapraszamy na koncert do Filharmonii Świętokrzyskiej z udziałem trojga wykonawców. Wybrane pieśni Mieczysława Karłowicza poznamy w interpretacji studentki ostatniego roku łódzkiej Akademii Muzycznej – Marzeny Trzebińskiej. Serenadę oraz II część Koncertu skrzypcowego A-dur usłyszymy w wykonaniu Krystyny Goncerzewicz – do niedawna koncertmistrz naszej Orkiestry. Artystkom towarzyszyć będzie na fortepianie Aureliusz Mendera, muzyk współpracujący z Filharmonią Świętokrzyską. Początek o godzinie 18.00.