Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Koncert kameralny A A A

Poniedziałek, 3 marca 2014 Autor: Edyta Ruszkowska
Wszystkich, którym bliska jest muzyka kompozytorów polskich, zapraszamy na koncert do Filharmonii Świętokrzyskiej z udziałem trojga wykonawców. Wybrane pieśni Mieczysława Karłowicza poznamy w interpretacji studentki ostatniego roku łódzkiej Akademii Muzycznej – Marzeny Trzebińskiej. Serenadę oraz II część Koncertu skrzypcowego A-dur usłyszymy w wykonaniu Krystyny Goncerzewicz – do niedawna koncertmistrz naszej Orkiestry. Artystkom towarzyszyć będzie na fortepianie Aureliusz Mendera, muzyk współpracujący z Filharmonią Świętokrzyską. Początek o godzinie 18.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 421 895
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności