Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Evergreen A A A

Poniedziałek, 29 lipca 2013 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert „Evergreen” w ramach akcji Lato w Filharmonii. Koncert odbędzie się w piątek, 2 sierpnia, o godz. 19.00 na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. Wystąpią: Bogna Woźniak-Joostberens - śpiew, Beata Wołczyk - skrzypce I, Beata Solnicka - skrzypce II, Dariusz Wołczyk - altówka, Urszula Marciniec-Mazur - wiolonczela, Jakub Olejnik - kontrabas.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 423 958
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności