Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert „Evergreen” w ramach akcji Lato w Filharmonii. Koncert odbędzie się w piątek, 2 sierpnia, o godz. 19.00 na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. Wystąpią: Bogna Woźniak-Joostberens - śpiew, Beata Wołczyk - skrzypce I, Beata Solnicka - skrzypce II, Dariusz Wołczyk - altówka, Urszula Marciniec-Mazur - wiolonczela, Jakub Olejnik - kontrabas.