Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert familijny pt. „Co się zdarzyło w teatrze dźwięków?” wg projektu Muzyka i Zabawa autorstwa Hanny Gawrońskiej z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Koncert odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia, o godz. 11.00.