Wtorek, 17 kwietnia 2012Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert symfoniczny „Epizody” w ramach XX Świętokrzyskich Dni Muzyki. Koncert odbędzie się w piątek, 20 kwietnia, o godz. 19.00.