Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert zatytułowany „Muzyka Paryża”. Zapraszamy w czwartek, 15 marca, o godz. 18.00 do sali koncertowej przy ul. Żeromskiego 12 W Kielcach. Bilety w cenach 22 zł normalny i 20 zł ulgowy - do nabycia w kasie Filharmonii w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.