Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert kameralny, w którym wystąpi Kaja Kosowska, utalentowana pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zapraszamy we wtorek, 7 lutego, o godz. 18.30. W programie koncertu „Preludia” Claude’a Debussy’ego i „Maski” Karola Szymanowskiego. Bilety w cenie: normalny – 16 zł, ulgowy – 14 zł – do nabycia w kasie filharmonii w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.