Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert noworoczny zatytułowany „Wokół musicalu”. Zapraszamy w czwartek, 5 stycznia, o godz. 19.00 do Sali koncertowej na pl. Moniuszki 2 B. Wystąpią m.in. Magdalena Spytek-Stankiewicz (mezzosopran), Mieczysław Błaszczyk (tenor), Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej oraz dyrygent Jerzy Kosek.
Bilety na koncert w cenie: 30 - normalny, 25 - ulgowy – do nabycia w kasie Filharmonii, w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.