Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Wokół musicalu A A A

Wtorek, 3 stycznia 2012 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert noworoczny zatytułowany „Wokół musicalu”. Zapraszamy w czwartek, 5 stycznia, o godz. 19.00 do Sali koncertowej na pl. Moniuszki 2 B. Wystąpią m.in. Magdalena Spytek-Stankiewicz (mezzosopran), Mieczysław Błaszczyk (tenor), Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej oraz dyrygent Jerzy Kosek. Bilety na koncert w cenie: 30 - normalny, 25 - ulgowy – do nabycia w kasie Filharmonii, w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 401 059
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności