Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej oraz skrzypaczki Marty Magdaleny Lelek.
Zapraszamy w piątek, 25 listopada, o godz. 19.00 do sali koncertowej przy pl. Moniuszki 2 B.