Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert kameralny, w którym wystąpi węgierska mezzosopranistka Dorottya Lang. Na fortepianie towarzyszyć jej będzie Lech Napierała.Bilety w cenie: normalny – 15 zł, ulgowy – 12 zł – do nabycia w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.