Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Dorottya Lang w Kielcach A A A

Poniedziałek, 7 listopada 2011 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza na koncert kameralny, w którym wystąpi węgierska mezzosopranistka Dorottya Lang. Na fortepianie towarzyszyć jej będzie Lech Napierała.Bilety w cenie: normalny – 15 zł, ulgowy – 12 zł – do nabycia w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 399 798
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności