„Usta milczą, dusza śpiewa...” to tytuł sylwestrowego koncertu symfonicznego, jaki przygotowała na ten wieczór Filharmonia Świętokrzyska. W szampański nastrój wprowadzą nas arie z oper i operetek, które wszyscy dobrze znamy.
Na koncert zapraszamy w piątek, 31 grudnia, o godz. 18.00 do siedziby filharmonii. Bilety - w cenach 50 zł – normalny i 40 zł – ulgowy – do nabycia w kasie filharmonii, w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.