Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Sylwester w filharmonii A A A

Wtorek, 21 grudnia 2010 Autor: Barbara Jankowska-Piróg
„Usta milczą, dusza śpiewa...” to tytuł sylwestrowego koncertu symfonicznego, jaki przygotowała na ten wieczór Filharmonia Świętokrzyska. W szampański nastrój wprowadzą nas arie z oper i operetek, które wszyscy dobrze znamy. Na koncert zapraszamy w piątek, 31 grudnia, o godz. 18.00 do siedziby filharmonii. Bilety - w cenach 50 zł – normalny i 40 zł – ulgowy – do nabycia w kasie filharmonii, w godz. od 10.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 388 188
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności