Miejsce: Filharmonia Świętokrzyska, sala koncertowa
Godzina: 19.00
Wystąpią:
Patrycja Piekutowska - skrzypce
Orkiestra Symfoniczna FŚ
Mirosław Błaszczyk - dyrygent
W programie:
J. Sibelius Koncert skrzypcowy d-moll op. 47
P. Czajkowski IV Symfonia f-moll op. 36