Koncert „Gospodarze-Gościom” to prezentacja najlepszych zespołów artystycznych regionu świętokrzyskiego. Tegoroczny przegląd podczas 42. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej odbył się 12 lipca w amfiteatrze na Kadzielni.