Konkurs polegał na wykonaniu fotografii ukazujących w ciekawej artystycznej formie świąteczne iluminacje w Kielcach. Na konkurs napłynęły 53 prace. Pierwsze miejsce zdobyła Paulina Bator. Wystawę można oglądać w Domu Kultury "Zameczek" oraz online na profilu organizatora na Facebooku.
Źródło: Dom Kultury "Zameczek"
Źródło: Dom Kultury "Zameczek"












